Těšíme se na běžky!

Blíží se kondiční soustředění v běhu na lyžích 10.-17.12. na Černé hoře

Přátelé bílé stopy a zimních radovánek,

blíží se další z oblíbených kondičních soustředění na běžkách na Horském hotelu na Černé hoře.

Termín je od neděle 10. do neděle 17.prosince 2023. A cena 800,- osoboden za plnou penzi.

Zájemci už se mi hlásí, nicméně se nám tam před pár dny vklínilo Mezikrajové halové utkání v Praze ve Stromovce, kam máme nominováno hned několik šikovných členů bandy: MartinF., DavidJi., Lukáš, MichalF., Káťa, Denda, Šárka a všechny bych v té hale osobně rád viděl.

Pak bych vystoupal od Hofmanek na Horský hotel asi až večer. Přes Prahu už s vybavením na hory by tak mohli jet i další, kdo by pak šli se mnou a s veškerým vybavením za tmy šouras.

Sraz pro všechny zájemce, kteří nebudou v ten den závodit v Praze, je v 15 hod. v Janských Lázních v nákladovém prostoru lanovky na Č.horu. Tam bude dopravu lidí a materiálu na kopec koordinovat pan Hrábek (731151733).

Nyní tedy očekávám závazné přihlášky mailem na snajdrcpv@volny.cz s platbou nejlépe předem cash (5.600,- Kč) v kanceláři SK (paní Martinková, 733771868).

Náplň soustředka je jasná: vylepšovat techniku běhu na lyžích (skate i klasiku), napolykat dostatek km pro další speciálnější atletickou práci v halové sezóně. Budeme opět pomáhat s trasováním zrakově postižených a nevidomých vrstevníků (aniž by to těm z vás, kdo jste zdatnější běžkaři, nějak ubíralo kilometry). Dále stretching, posilování, sauna.

Lanovka, sauna nejsou v ceně soustředění. S sebou si vezměte také nějaké kapesné pro případ občerstvení na některé z horských chat.

S sebou vybavení pro běh na lyžích, zkontrolujte velikost bot, funkčnost vázání, délku holí; počítejte s dvoufázovým tréninkem v prosincovém počasí na hřebenu Krkonoš v nadmořské výšce 1300m! Bidon s cykloflaškou a iontovým nápojem! A zkuste si tentokrát sbalit věci spíše do batohů než kufrů na kolečkách. Speciálně ti, kdo si „všechno své“ poneseme v neděli večer pěšky na zádech!!!

Deskové hry, četba, hudební nástroj vítány; studijní materiály vřele doporučeny!

Detaily ještě opakovaně probereme na trénincích…

Maucta                dD eŠ