Paralukostřelec Martin Chaloupský halovým mistrem ČR, Tomáš vrzal stříbrný

Chaloupský střílí v kategorii reflexních luků, zatímco Vrzal v kategorii luků kladkových.

S krátkým zpožděním se vracíme k halovému MČR v paralukostřelbě, které se v polovině března konalo v Plzni a na kterém startovali také dva reprezentanti Sportovního klubu Martin Chaloupský a Tomáš Vrzal. M.Chaloupský si vedl v kvalifikaci i vyřazovacích bojích naprosto suverénně a zvítězil, když ve finále porazil kolegu z reprezentace Václava Košťála. Dařilo se také Tomáši Vrzalovi, jenž v kategorii kladkových luků obsadil stříbrnou pozici. Ve finále podlehl rovněž svému reprezentačnímu parťákovi Leoši Bartošovi.

Oběma členům SK se nakonec nepodařila kvalifikace na letní paralympiádu do Paříže. T.Vrzal proto mohl uspíšit léčbu dlouhodobých zdravotních komplikací, v těchto dnech se již zotavuje po operaci a sezónu tak předčasně ukončil. M.Chaloupský se naopak připravuje na květnové ME v Římě a na SP a EP, které se 24.-30. června uskuteční na domácím sportovišti v Novém Městě nad Metují.