Okresní Zimní pohár 2010

Pro fanoušky volejbalu přinášíme výsledky tradičního zimního turnaje a další zajímavé informace

Zimní pohár probíhá vždy dvoukolově. Nejinak tomu bylo i letos. Bojovaly 4 skupiny (A, B, C a D), v každé skupině 4 - 5 družstev.I. kolo skupiny B se konalo  16.1. 2010 v hale v Černčicích. Účastnila se obě družstva SK Nové Město nad Metují a ve své skupině nenašla přemožitele, obsadila první dvě místa

Ve II. kole již byly novoměstské volejbalistky v různých skupinách. Novoměstské "Céčko" hrálo ve skupině o 1. - 4. místo, "Béčko" pak soutěžilo o 5. - 7. pozici. Zástupkyně Sportovního klubu znovu potvrdily svoje kvality a v konkurenci dalších devíti družstev obsadily celkové 3. a 5. místo

V galerii můžete najít pár hezkých záběrů z proběhlého turnaje Zimní pohár 2010.

Dobré zprávy pro fanoušky volejbalu!

S paní Janou Jindrovou (zástupkyní oddílu volejbalu) jsme se domluvili, že letošní rok budeme nadále pokračovat ve spolupráci a pokusíme se ještě více přiblížit čtenářům sportklubu dění ve "volejbalovém světě".

Již během několika příštích týdnů budou známy rozpisy tréninků a turnajů, na které vás určitě budeme zvát. Takže sledujte sportklub, sledujte kalendář akcí a přijďte fandit našim volejbalistkám.