Zprávy z krajských volejbalových soutěží

volejbalové družstvo SK N.M."A" v jarní části soutěže

1.5., tedy hned na začátku května začaly krajské soutěže, resp. jejich II. část - jaro.

Účastnilo se naše družstvo žen - SK Nové Město nad Metují "A"
Za soupeře mělo TJ Sokol Jezbiny A. Bylo to velmi vyrovnané utkání.

• 1. zápas byl rozhodnut až v pátem setu, kdy družstvo SK podlehlo Jezbinám 2:3.
  • Druhý zápas (hraje se vždy dvoukolově) se vše obrátilo a naše družstvo vyhrálo celkem hladce 3:1.

Tuto sobotu 8.5. sehrály naše volejbalistky zápas s družstvem Orel Jednota Hr.Králové "A" (viz foto)

• I. zápas se hrál od 10,00h. na hřišti SK N.M. Výsledek 3:0 ve prospěch Hradeckého družstva.
  • II. zápas začal ve 13,00h. a opět vyhrálo družstvo Orel Jednota H.K, tentokrát 3:1

Výsledená tabulka po podzimní části a odehraných jarních kolech:
1. VK Hronov B
2. TJ Sokol bílá Třemešná
3. Orel Jednota Hradec Králové A
4. TJ Sokol Jezbiny A
5. TJ Červený Kostelec B
6. SK Nové Město A
7. SK Rubenba Náchod B
8. DTJ Hradec Králové

Další zápas odehraje naše družstvo volejbalistek v sobotu 15.5.  v Hradci Králové, kde se utkají s družstvem DTJ HK "A", tedy s posledním týmem tabulky, tak věřme, že se našemu "ÁČKU" podaří dobrý výsledek.